Co o nas mówią?

Bardzo dziękujemy panu Wiesławowi za piękną i ciekawą opowieść o winorośli i warunkach jej uprawy. Jesteśmy pod wrażeniem, jak piękne miejsce wybraliście Państwo na dzieło swojego życia. Na pewno winnica wymaga ogromnej pracy i wytrwałości ale przynosi wspaniałe efekty! Serdecznie raz jeszcze dziękujemy.

Magdalena Banach 2021-06-06

Winnice Janowice to wspaniale miejsce i wartne zobaczenia. Lokalizacja winnicy jest fantastyczna, wspaniale widoki. Wielki szacunek dla pana Wieslawa i jego rodziny za ciezka prace jaka wykonuja. Jeszcze raz dziekuje za mila goscinnosc i degustacje wina.

Krystian Wrona 2017-08-30

Jestem pod ogromnym wrażeniem. To co słyszałem o winnicy robiło wrażenie, ale to co zobaczyłem przeszło moje wyobrażenia. Ogrom Waszej pracy, wygląd winnicy wplecionej w przepiękny widok Dunajca to to co bije pozytywnie po oczach. Wspaniałym uzupełnieniem były Festiwalowe Dni. Szacun i gratulacje dla Karoliny - Pani dyrektor festiwalu. Ostatni dzień z Czterema Porami Roku to uczta duchowa dla ucha. Trzymamy kciuki i serdecznie kibicujemy.

Tadeusz Ogrodnik 2017-08-13

Degustowałem wina na Warsaw Food Expo w Nadarzynie. Bardzo dobre, szczególnie polecam REGENT reserva

Andrzej 2017-06-03

Dziś próbowalismy Pinot Noir. Wspaniałe, lekkie, wyjatkowe! Juz nie możemy się doczekać nastepnego w kolejce Regenta:-)

Anna Lemiszka 2017-01-15

Dodaj swoją opinię

Byłeś gościem winnicy lub próbowałeś naszych win?
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii.
*
*

Bądźmy w kontakcie

Proszę o wypisanie mnie z bazy newslettera >>